Kombi Fan Motoru

"Kombi Fan Motoru"

Kombi Fan Motoru

Kombi Fan Motoru

Kombi fan motoru nedir ?

Fan motoru hava emiş ve üfleme yani hava sirkülasyonu sağlayan bir motordur. Kombilerde yanma için gerekli temiz hava ortamını sağlar ve yanmış gazların tahliye eder. Kombinin çalışabilmesi için ilk olarak fanın devreye girmesi gerekir. Eğer fan açmazsa kombi çalışmaz arızaya geçer. Cihaz baca arızası gösterir. Baca çekişindeki sorunlarda kombinin çalışmamasına ve zarar görmesine neden olur. Kombi fan motorundaki arıza cihazın çok sesli çalışmasına neden olur. Kombi fanı sesi konfor açısından rahatsız edicidir.

Kombi fan motor arızaları neden gerçekleşir ?

Sürekli çalışan hareketli bir parça olduğu için, balans sorunu, rulmanlarının bozulması, fan kanatlarının eğilmesi gibi sebeplerle arızalanmaktadır. Baca hattının tıkanması, hava atışını engelleyecek durumlar, ters rüzgar etkisi gibi sebeplerde sorun oluşturabilir.

 

Sizden gelen sorular: bosch kombi fan motoru fiyatı, baymak kombi fan motoru fiyatları, bosch kombi fan motoru fiyatları, buderus kombi fan motoru fiyatı, kombi fan motoru tamiri, demirdöküm kombi fan motoru arızası, aden kombi fan motoru fiyatı, eca kombi fan motoru fiyatları, vaillant kombi fan motoru fiyatları, ferroli kombi fan motoru tamiri, Kombi fan tamiri ve servis montaj, En uygun fan motoru fiyatları, Kombi fan motoru fiyatı, kombi fan motoru temizliği, Fan motoru tamiri, kombi fan motoru tamiri, Kombi fan arızası nasıl giderilir, Kombi Fan Motoru, Kombi fan motoru nedir, Kombi fan motoru sesi, Kombi fan motor arızaları,

Kombi Fan Motoru

Kombi fan arızası nasıl giderilir ?

Arıza tespiti sonucu fanın arızalı olduğu görülürse, en iyi çözüm fan motoru değiştirilmesidir. Fakat ekonomik açıdan yeni fan takılması masraflı olmaktadır. Bu sebeple kullanıcı kombi fan motoru tamiri tercih etmektedir. Fan motoru tamiri ile çarkları düzeltilir, rulmanları değiştirilir ve kombi fan motoru temizliği yapılarak eskisi gibi düzgün çalışması sağlanabilir.

Kombi fan motoru fiyatı marka ve modellere göre değişmektedir. En uygun fan motoru fiyatları için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Kombi fan tamiri ve servis montaj işlemleri için servis kaydı bırakarak 1 yıl parça garantisi ile hizmetimizden yararlanabilirsiniz.