Kombi Neden Su Akıtır

"Kombi Neden Su Akıtır"

Kombi Neden Su Akıtır

Kombi Neden Su Akıtır

Kombi neden su akıtır genelde rastlanan kombilerde su damlatma, su boşaltma, suyu akıtma bu gibi sorunlarda dikkat etilmesi gereken 2 husus vardır. Kombiniz tek eşanjörlü mü? çift eşanjörlü mü? tek eşanjörlü ise ana eşanjör arızasıdır. Çift eşanjörlü ise yaprak eşanjör arızasıdır. Eşanjör değişimlerinde doldurma musluğu ile değişmelidir.

Kombide su basıncının çok yükselmesi de su akıtmasına neden olur. Emniyet ventili açılarak sistemi korumak için fazla suyun atılmasını sağlar. Bazı nedenlerle kombide suyun geçtiği parçalardan birisi patlarsa yine su akıtması görülür.

Kombi Neden Su Akıtır, kombinin su akıtması, ferroli kombi basıncı nasıl arttırılır, baymak kombi neden su akıtır

Kombi Neden Su Akıtır

Demirdöküm kombi neden su damlatır? vaillant kombi neden su akar ? baymak kombi neden su akar ?

Alarko, serena, alarko, trendy,aden, demirdöküm,airfel, alaska,ariston,class,egis,egis plus,genus,as royal, asrin, atron,auer,aura,baymak eco, luna 310 fi, baxi,baxi luna 240 fi, baykan,baymak,beko,beretta,bosch,brötje,buderus,delta,logomax,Chaffoteaux Maury, confeo plus, confeo, demirdöküm, nitromix, nitron,isofast,demrad,dolçevita,calora,eca,whiteplus,emko,etna,falke,fellini,ferroli,kalisto,lambert,leopard,lynx, nepto,neva, ocean, panther,proteus plus, protherm, leon, sargon condense, sargon, süsler, süsler dorlion, tayros, termodinamik,termostar,termoteknik,unical,vaillant,vaillant turbo, wolf, ihlas, immergas, midea, Themafast